Ceny dopravy a platby

Nakupujte pohodlně od výběru vysněného kousku až po jeho doručení.
Proto nabízíme jak doručení až domů, tak i osobní odběr na více jak 2750 místech po celé ČR.

 

Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč  / 75€

  

Možnosti dopravy

  • Zásilkovna - Nejlevnější doručení na adresu (75 Kč)
   Společnost Zásilkovna nově nabízí "Nejlevnejší doručení na adresu" U této služby není pevně určeno, kdo vám bude váš balíček doručovat v daný moment vybere Zásilkovna podle aktuální situace a vytíženosti přepravy vhodného partnera. Nicméně, ať vaši zásilku doručí DPD, Intime či jiný dopravce, cena, kterou zaplatíte vy, bude vždy stejná. Vaší zásilku můžete sledovat na odkaze zde.

  • Osobní odběr - Zásilkovna  (45 Kč)
   Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na pobočkách sítě Zásilkovna. Vaší zásliku můžete sledovat na následujícím odkaze. Výdejní místa Zasilkovny najdete na více jak 2750 místech po celé české republice např. Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Olomouci, Plzni, Českých Budějovicích, v Ústí nad Ladem.... Kompletní seznam naleznete zde.

  • DPD - Doručení na adresu  (85 Kč)

   Dopravu "doručení na adresu" zajišťuje společnost DPD, která vám doručí balíček do druhého dne, a když vás nezastihne doma, doručí ho následující pracovní den.

   Jakmile odejde zásilka z našeho skladu, DPD vám pošle SMS a e-mail s informací, že následující pracovní den můžete očekávat balíček. V den doručení vám upřesní čas, kdy kurýr přijede. Obdržíte také přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr, kde uvidíte, jak se k vám balíček blíží. V aplikaci si navíc můžete změnit adresu či termín doručení, zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup nebo přidat záložní adresu.

   Pokud máte balíček na dobírku, můžete kurýrovi zaplatit v hotovosti i kartou.

  • Česká Pošta - Balík do ruky  (95 Kč)
   Dopravu "Balík do ruky" zajištuje Česká pošta, která zásilku doručuje osobně, a při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní.

   V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS/e-mailu.

   Termín doručení zásilky je možné změnit přímo na webu České pošty http://formulare.cpost.cz/overeni.html Více informací o Balíku do ruky najdete na stránkách České pošty. Některé pobočky České pošty umožňují platbu kartou – zda tuto možnost nabízí i pobočka ve všem okolí najdete přímo na stránkách České pošty po jejím vyhledání.

  • InTime - Doručení na adresu  (110 Kč)

   V den doručení vám kurýr upřesní čas doručení vašeho balíčku prostřednictvím e-mailu a SMS. InTime vám převzetí zásilky do přepravy potvrdí prostřednictvím e-mailu a SMS. V rámci zaslaného e-mailu si můžete například změnit datum doručení nebo adresu, na kterou si přejete zásilku doručit. V den doručení vám také následně prostřednictvím e-mailu a SMS upřesní čas doručení a také zašle kontakt na doručujícího řidiče.

 

 

Možnosti platby

 • Zboží ihned, platím za 14 dní TWISTO

  postup_fashion

  Díky Twisto Pay si zboží nejdříve vyzkoušíte a na platbu máte následujících 14 dní. S registrací do Twisto účtu dokonce až 45 dní.

  Bez registrace do Twisto účtu jednoduše nakoupíte a až v momentě, kdy objednávku odešleme z našeho skladu, vám Twisto zašle fakturu a začně běžet její 14denní splatnost. Fakturu můžete zaplatit převodem nebo kartou online.

  S registrací do Twisto účtu se po odeslání objednávka zařadí mezi vaše další objednávky v Twisto účtu. Zaplatit je můžete najednou až na začátku dalšího měsíce.  Více zde - Twisto

 

 • Platební karta / rychlý online převod
  payments

  Platba kartou je nejrychlejší a nejbezpečnější. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené platební bráně společnosti GOPAY. My údaje karty neznáme a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci.

 • Bankovní převod
  Převod mezi českými bankami trvá většinou jen 1 pracovní den, přesto doporučujeme platbu provést ihned po dokončení objednávky, abychom s ní mohli počítat. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte e-mailem po dokončení objednávky. 

 • Platba na dobírku (40 Kč)
  Při volbě platby na dobírku zaplatíte přímo přepravci při předání zásilky nebo v rámci osobního odběru. Jaké možnosti platby jsou akceptovány (v hotovosti nebo kartou), najdete u příslušných dopravců