O nás

Stejně jako ty i my milujeme módu a doplňky! Jmenujeme se Maruška a Anička a protože si uvědomujeme, že současný svět a život v něm je hektický a náročný, rozhodly sme se ti ho udělat trochu růžovější. Jako dvě kamarádky, které milují “chic” módu a módní doplňky přicházíme se značkou YOU NICE v podobě online obchodu, kde si od toho všeho můžeš odpočinout a věnovat se sama sobě. V dnešní době ani na nákupy není vždy tolik času, kolik bychom si přály. To ale neznamená, že bychom si měly přestat dělat radost. Proto jsme zvolily formu eshopu, jako pohodlnější formu nákupu. Můžeš si v klidu všechno prohlédnout a zvážit, jestli jsi o daném produktu opravdu přesvědčená. Při tom můžeš sedět ve vém oblíbeném křesle doma a už za pár dní můžeš zářit na festivalech, rande nebo oslavách s novým úlovkem.

Outfit se vždycky nějak vymyslí, ale doplňky když nejsou, tak zkrátka nejsou. Kolikrát jsi to zažila, stejně jako my. Chtěla sis na sebe vzít nové šaty s výstřihem a ve šperkovnici nebylo nic, co by se k nim hodilo. A která holka by nechtěla být hvězdou letních festivalů ověšená “cool” šperky? Udělat si hezkou fotku na sociální sítě a prostě se cítit dobře. To je ta naše odměna. Oblečení a doplňky, které nosíme a ve kterých se cítíme dobře, nám dodává sebevědomí a umožňuje nám se sebe vyjádřit. Našemu celkovému vzhledu právě doplňky dodávají šmrnc a z velké části utváří celkový dojem. A jak všichni dobře víme, konkrétně první dojem může být klíčový!

Pokud si nebudeš vědět rady, jak zkombinovat jednotlivé produkty, můžeš nás začít sledovat na Instagramu @younicecz a inspirovat se! Stejně tak se tam dozvíš i o všech dalších novinkách, které přibudou na náš online obchod a že jich bude hodně a jenom pro holky, tak si nenech ujít naše nové trendy kousky!

Budeme rády, když ti naše produkty udělají radost a budeš se v nich cítit dobře. Proto aby sis svět udělala hezčí a růžovější, nemusíš nosit růžové brýle, stačí si vybrat něco z naší kolekce YOU NICE.